istanbul-nakliyat-sahir-ici-tasima-parsiyel-parca-esya-7

Bras Nakliyat Evden Eve Nakliye

BRAS NAKLİYAT® Şehir içi Şehirler

Arası Nakliyat Taşımacılık

+90 534 589 01 71

Whatsapp Hattı +90 534 589 01 71

Bras Nakliyat Evden Eve Nakliye

Taşınırken özellikle eşyalarınızın yaşanacak olan farklı problemlere karşı profesyonel nakliyat hizmetimiz ile sorunsuz hizmet almanızı sağlamaktayız. 

Bras Nakliyat’de bulunan firmamız evden eve nakliyat hizmeti ile adresinizden almış olduğu eşyaları yeni adresinize güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Profesyonel şekilde yapmış olduğumuz çalışmalar dahilinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız.

Şehiriçi ya da şehirlerarası hizmet almak isteyenler için alanında uzman ekibimiz ile gerekli bütün işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır. Belirtilen adrese yönlendirilecek olan ekibimiz uygun ambalaj ve paket seçenekleriyle eşyaların tamamını taşımaya hazır hale getirmektedir. Taşıma sırasında yaşanabilecek problemlere karşı almış olduğumuz önlemler kaliteli ve güvenilir hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Nakliyat Hizmeti 

Her geçen gün yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek nakliyat sektöründe büyümeye devam etmekteyiz. Yeterli ekibimiz sayesinde bölgedeki talepleri karşılayarak kısa süre içerisinde geri dönüş almanızı sağlamaktayız. İhtiyaç duyabileceğiniz her durumda Bras Nakliyat evden eve nakliye hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi ileterek geri dönüş alabilirsiniz. 

Mobilyalarda özellikle yapmış olduğumuz demonte taşıma işlemleri mobilyaların çözülmeden taşınmasını sağlamaktadır. Ustalarımız tarafından yapılacak olan demonte çalışmalarının ardından mobilyalar paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmektedir. Bu sayede araç içerisinde daha az yer kaplaması ve güvenli şekilde taşınması sağlanmaktadır. Paketlenen eşyalar araçlar içerisine yüklenerek ekibimiz tarafından araç içerisinde sabitleme işlemi yapılmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Kısa süre içerisinde eşyalarınızın adresinizden alınarak yeni adresinize ulaştırılabilmesi için uzman ekibimiz ile profesyonel şekilde çalışma yapmaktayız. Adresinize ulaşan ekibimiz gerekli işlemleri tamamladıktan sonra araca yüklenen eşyaları yeni adresinize ulaştırmaktadır. Daha sonrasında araçtan indirilen eşyalarınız gerekli kontroller yapılarak teslim edilmektedir. Demonte olarak taşınan mobilyalar ustalarımız tarafından yapılacak montaj çalışmaları ile kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde evden eve nakliyat fiyatları konusunda bilgi almak isteyenler için kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktayız. Firmamız belirlenecek olan en uygun fiyat seçenekleri üzerinden şehiriçi ya da şehirlerarası alanda profesyonel hizmet almanızı sağlamaktadır. Belirlenen fiyatlar taşıma yapılacak eşyaların durumuna ve taleplerinize uygun şekilde hesaplanmaktadır.