istanbul-nakliyat-sahir-ici-tasima-parsiyel-parca-esya-29

Bras Evden Eve Nakliyat

BRAS NAKLİYAT® Şehir içi Şehirler

Arası Nakliyat Taşımacılık

+90 534 589 01 71

Whatsapp Hattı +90 534 589 01 71

Bras Evden Eve Nakliyat

Bras evden eve nakliyat, eşyalarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz, müşterilerine kaliteli ve ekonomik hizmet sunan bir nakliyat firmasıdır.

Firmamız, Bras evden eve nakliyat firması olarak tüm nakliyat hizmetleriniz için arayabileceğiniz bir firmadır. Nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmakla birlikte her geçen gün büyüyen filosu ile Türkiye’nin dört bir yerine ulaşım sağlamaktadır. Bras ve diğer semtlerden tercih edilen firmamız, dilediğiniz her şehire eşyalarınızı ulaştıracaktır.

Profesyonel çalışma prensipleri ve deneyimli kadrosu ile eşyalarınızı güvenle taşıyacak olan firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Firmamız, sigortalı taşımacılık hizmeti ile eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyacak ve olumsuz bir durum oluşması durumunda zararınız karşılanacaktır. Böylece herhangi bir mağduriyet yaşamamış olursunuz. Nakliye sektörünün getirdiği tüm sorumlulukları yerine getiren, gerekli belgelere ve güvencelere sahip olan firmamız, modern teknolojiler kullanarak eşyalarınızı taşıyacaktır. Bras ve diğer semtlerden kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Bras Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat sistemi sayesinde eşyalarınızı kısa bir sürede taşıyacak olan firmamız, güvenilir bir hizmet vermektedir. Birçok firma nakliye sırasında geleneksel yöntemleri tercih etmektedir. Firmamız ise modern teknolojiler kullanarak, herhangi bir zarara uğrama riskinizi minimuma indirmektedir. Bundan dolayı asansörlü nakliye ile eşyalarınızı taşımaktadır.

Özellikle yüksek bir binada oturuyorsanız veya yüksek bir binaya taşınacaksanız, asansörlü nakliyat işinize yarayacaktır. Çünkü kaba ve büyük eşyalar, merdivenle taşınırken kırılabilir, çizilebilir. Bundan dolayı asansör kullanılarak herhangi bir çarpma olmadan eşyalarınız taşınır. Böylece eşyalarınız hem kısa bir sürede taşınır hem de herhangi bir zarara uğramaz.

Bununla birlikte firmamız tüm montaj işlemlerinizi ve söküm işlemlerinizi de yapacaktır. Özellikle evinizdeki dolaplar, mobilyalar taşıma sırasında sökülür. Daha sonra bu eşyaların tekrar takılması gerekmektedir. Bu tip durumlarda birçok kişi teknik servisten veya mobilyacıdan destek almaktadır. Firmamız personelleri tüm bu işlemleriniz ile de yakından ilgilenecektir. Bras asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız, eşyalarınızı güvenle taşıyacak ve size herhangi bir mağduriyet yaşatmayacaktır. Tek yapmanız gereken iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçmektir.