Seyidoğlu Evden Eve Nakliyat

Seyidoğlu Evden Eve Nakliyat’ Firması 1987 yılında Kartal da kurulmuştur.Kartal Merkezli Firmamız Kocaeli,Gebze,İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasın da hizmet vermektedir.

Şehiriçi ve Şehirlerarası Taşımacılık yapan firmamız Ev,Ofis,Depo,Okul,Hastane,Villa,fabrika ve Parsiyel Taşımacılıkta liderdir.

Seyidoğlu Evden eve nakliyat sektörü diğer sektörlere nazaran daha ince bir profesyonellik ve deneyim gerektirir.Eşya paketleme sisteminden tutunda eşyaların araç içine istif edilme yöntemine kadar her şey sorunsuz olmak zorundadır.

1953′ten beridir taşımacılık hizmeti veren firmamız, kaliteli bir Evden eve nakliyat Şirketi

Sizde Farkı Seyidoğlu İle Yaşamaya Ne dersiniz !”

Seyidoğlu Evden eve nakliye ve ofis taşımacılık firması olarak 1953 yeni ve genç bir sektör olmanın dinamikliği ile günden güne talebi artan bir sektör olmuştur. Bu sektörde hız ve taşınan ürünlerin güvenliği çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle firmalar bu alanda, çok fazla özen göstererek piyasada marka olmanın çabası içindedir. Evden eve nakliyat Türkiye’de birçok firmanın rekabet etmesini ve bu rekabet ortamında yeni fikirlerin ve uygulamaların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Fakat bizim amacımız sadece indirimli fiyatlar değil, ayrıca kaliteli bir şehirler arası taşımacılık anlayışıyla müşteri memnuniyetini kazanmaktır.

“ Herhangi bir firma çok ucuz bir fiyata işi alıp iş günü geldiğinde fiyat arttıra bilir yada eşyanızı fazladan almadan teslim etmeye bilir. Markamızı tanıyın bizimle herşey yazılı sözleşmeler dahilindedir. Fiyat arttırımı gibişeyler söz konusu olamaz.
Seyidoğlu evden eve nakliyat

Firmamız “ seyidoğlu evden eve nakliyat” ile yapacağınız nakliyat hizmetlerinizde ilk taşımanızda %20 indirim sağlıyoruz. Firmamız ile 4 kez taşınan müşterilerimizden ücret almıyoruz.
Yada Firmamıza 7 Referans olan Müşterimizden almıyoruz.
Firmamız “ seyidoğlu Nakliyat  ” güçlü referans ve Taşımacılık seçenekleri ile daima yanınızda.Ev Eşyalarınızın nasıl paketleneceğini öğrenmek istiyorsanız sağdaki resme tıklayabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir