Hakkımızda

evden eve nakliyatSeyidoğlu evden eve nakliyat şirketi olarak Kocaeli/ Gebze ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.Müşterilerine her zaman hızlı bir şekilde uygun fiyatlarla taşınma hizmeti sunmaktadır.Ekspertiz hizmeti sayesinde eşyalarınıza bakılıp en iyi çözümleme ile en uygun fiyat garantisini sunan Seyidoğlu  nakliyat firmamız anlaşma yapmasanız dahi sizden hiç bir şekilde ücret talep etmeyecektir.

Firma yetkilimiz müşteri ile anlaştığı süreçte sözleşme yapılır , firmamız ve yetkili müşteri arasında sözleşme imzalanır.Taşınma gününden bir gün önce isteğe bağlı olarak eşyalarınız paketleme işlemi yapılır.Evden eve nakliyat yapılacağı gün evde sadece 1 yetkili kişi olması taşınmanın yapılabilmesi için uygundur.

Seyidoğlu nakliyat olarak eşya taşıma , ambalajlama , depolama , ofis taşıma , fabrika taşıma , banka taşıma , askılı tekstil taşıma hizmetleri vermektedir.

Firmamız uzman profesyonel kadrosu ve araç filosu ile yapmış olduğu taşıma referansları ile nakliyat firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Müşteri memnuniyeti her daim ön planda olarak tüm taşıma hizmetlerimizde sigorta kapsamında hizmet vermektedir.

Nakliyat hizmetlerinde kaliteyi Gebze Seyidoğlu Nakliyat ile yakalayın. Nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı getiren firmamız yenilikçi, müşteri odaklı çalışma presipleri, değişmeyen kalite anlayışı ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Evden eve nakliyat hizmetlerinde hassas, hızlı, çözümcül yaklaşımları ile referanslarına her an yeni birini ekleyen firmamız hiz müşterileri için ideal ödeme kolaylığıda sağlıyor. Nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Seyidoğlu Nakliyat İstanbul’dan tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton kutular kullanılmaktadır. Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız demonte edilerek titizlikle paketlenir ve koruma altına alınır. Paketleme malzemesi olarak her zaman en çağdaş ve en iyi sonuç veren malzemeler seçilir.

Yükleme işleminin tamamlanması akabinde, önceden belirlenen en kısa ve güvenli güzergah üzerinde araçlarla yola çıkıyoruz.Eşyalarınızın korunması ve zarar görmesini önlemek amacıyla, sarsıntılara meydan vermemek için yol boyunca oldukça dikkatli ve yavaş bir seyir halinde ilerleyen araçlarla, aynı veya farklı bir şehirdeki yeni taşınma adresinize güvenli bir şekilde eşyalarınızı ulaştırıyoruz. Taşınma adresinize gelindiğinde, dikkat ve titizlikle hareket edilerek, güvenli bir şekilde eşyalarınız araçtan indiriyoruz.güvenilir sigortalı evden eve nakliyat

0216 374 81 17 — 0212 211 71 81 **0262 654 01 35

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir