Gebze Taşımacılık

Nakliye hizmetini müşterinin isteğine göre şekillendiren bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır varlığından söz ettiren bir firma olarak bilinmekteyiz. 1987 yılından bu yana Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak üstün başarı göstermiş ve saygınlığını koruyan firma olarak rakipleri karşısında lider konumda olup Taşımacılık sektöründe yine inci olarak görülmektedir.
Bir aile düşünün yeni bir ev almış olan ya da evini yenilemek isteyen, bütün eşyaları yeni ve taşınma esnasında kırılmasından, çizilmesinden dolayı ürkek davranan. Buradaki bu korkuyu yenebilmek için Seyidoğlu Nakliyat gibi uzman ekip kadrosuna sahip bu firmayla iletişime geçmek bir telefon kadar uzağınızda. Eşyalarınız sizin için ne kadar değerliyse biz çalışanlarımız için de o kadar değerlidir. İşte bu sebeple taşımacılık sektöründe lider konumda olmamız işinizi işimiz olarak görerek tutumlu, disiplinli ve düzenli bir şekilde siz elinizi bile sürmeden biz halletmekteyiz.Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak en güzel hizmeti verebilmek adına önceden uzman personellerimiz evinize gelerek ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir. İş yoğunluğu ne olursa olsun size verdiği tarihte sizinle anlaştığı saatte sizi ziyaret ederek önceden iş planı yaparak işi şekillendirir ve fiyat konusunda da anlaşılması halinde profesyonel ekibimiz ile uzman kadromuz ve geniş araç filomuzdan sizin eşyalarınızın durumuna göre büyük ya da küçük araçlarımızla kapınıza dayanarak eşyalarınızı tek tek, tane tane taşıyarak zarar vermeden işimizi bitirmekteyiz.
Kesinlikle eşyalarınızı ve evinizin konumunu görmeden kabataslak fiyat vermediğimizin altını çizmek isteriz. Ücretsiz ekspertiz anlayışımız sayesinde personelimiz işi bilen, alanında uzun yıllar çalışmış, eşyanın boyutunu, evin ölçüsünü, eşyanın boyutunu, kaç personel ile kısa sürede bitirebileceğini anında hesap ederek size net bir bilgi sunmaktadır. Bu konu çok önemli olup aynı zamanda bu işi profesyonelce yapabilen tek firma Seyidoğlu Nakliyat olarak bilinmelidir. Aynı şekilde taşıma esnasında elektronik eşyalarınızın sökülmesi ve taşınması, mobilyalarınızın sökülmesi ve taşınması bünyemizde bulundurduğumuz elektrik – elektronik teknisyenler ve mobilya ustaları olan marangozlar ile yapılmaktadır.Gebze Taşımacılık için tek yapmanız gereken iletişim bölümümüzden bize ulaşmanız ve detayları görüşmenizdir.

Bir önceki yazımız olan Sunduğumuz Hizmetler başlıklı makalemizde Antika Eşya Taşıması, Çelik Kasa ve Piyano Taşıması ve Ev hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir