Gebze ev taşıma

Gebze Ev Taşıma

ekipmanımız
Firmamız Kocaeli Gebze, İstanbul, Kartal merkezi ile depolama, nakliye ve taşımacılık hizmetini en iyi şekil de devam ettirmektedir. Seyidoğlu Nakliyat müşterisine kaliteli ve en iyi şekil de hizmet vermesi ile bugün vazgeçilmez birinci firmalar arasına girmiştir. Personel kadrosunu en iyi şekil de seçerek her ay eğitim vererek müşteri odaklı çalışmayı tercih etmiş ve bugün ki durumunu ise buna borçludur. Firmamız sürekli yenilenerek ilerlemeyi hedeflemiş ve müşterilerinin tavsiyelerini değerlendirerek uygulamaya geçirmiştir. Depolama işi de müşterilerin isteği doğrultusun da aktif hale geçmiş ve şuan bünyesin de birçok ev, iş ve kıymetli eşyalar saklamaktadır. Depolama işi eşyaların sağlıklı ortamlar da bulunması sağlanmaktadır. Geniş araç filosu ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarına devam etmektedir. 1987 yılından itibaren sektöre giriş yapan firmamız gün ve gün daha fazla ilerleyerek en iyi noktalardan birine gelmeyi başarmış şirketler arasındadır. Hizmetlerini kaliteli bir şekil de yapmak firmamızın bırakılmaz şartıdır. Biz sektör de Lider olduğumuzu düşünerek yola çıkmaktayız. Birçok firma ile aramız da aşılmayan engeller mevcuttur. Firmamızın tüm personelleri bünyesi gereği sigortalı olarak çalışır ve kurumsallaşmış bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz. Personellerimiz her ay uzmanlar tarafından eğitim alarak personellerimizi de ilerleterek geliştirmekteyiz. Müşterilerimiz her zaman daha iyisine laik olduğunu düşünerek daha kaliteli hizmet için elimizden geleni yapmaktayız.
Biz % 100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürerek hizmetimizin en iyisini yapmak adına çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız taşınırken her hangi bir kaza olduğu takdir de eşyalarınız sigortalı olduğu için herhangi bir maddi açıdan zarar görmeden sigorta şirketi tarafından kaybınız karşılanır ve sizi mağdur durumda bırakmadan mağduriyetiniz giderilir. Son zamanlar da birçok nakliye firması kurulmuştur. Fakat çoğu firmalar amatör olduğu için eşyalarınıza zarar verir ve önemsiz olarak işlerini gerçekleştirir. Bunun için çoğu kişi nakliye firmalarının bir işe yaramadığını belirterek sektöre bir tuzak yerleştirebilirler. Fakat biz işimizin en iyisini yaparak size ve kıymetli eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına uzman bir şekil de paketlemesini gerçekleştirerek zarar gelmesini sağlamadan nakil işlemini gerçekleştiririz. Bu durum da amatör ve kurumsal olmayan firmalar ile çalışmanızı tavsiye etmeyiz. Nakliye firmasının kaliteli olarak hizmetini ise referanslarından anlayabilir ya da web sitelerinden araştırmalarını yapabilirsiniz. Bizi ise resmi web sitemiz olan www.seyidoglunakliyat.com adresimizden detaylı olarak inceleyebilir ve iletişim numaramız olan 0262 654 01 35 nolu numaradan 7 / 24 ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Günümüz de dolandırıcılık olayları da çok olduğu için güvenilir gelmeyen herhangi bir firma ile kesinlikle çalışmamanızı önermekteyiz. Kurumsal bir firma ile çalışmak hem maddi hem manevi açıdan sizlere yarar sağlamaktadır. Nakliye firmamız donanımlı araçları ile evinizin kapasitesine göre belirlenerek gönderilir. Personel sayıları da aynı şekil de evinizin durumuna bağlı olarak belirlenir. Kusursuz bir şekil de toplanarak nakil işlemi gerçekleşen firma gebze evden eve nakliyat olarak birçok yere hizmet vermektedir.
Tüm yurt içi şehirlere nakil işlemi gerçekleştirilir ve kaliteli bir şekil de yerleşimi yapılır. Sizin yapmanız gereken sadece iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmak ve evinizi siz yorulmadan ve hiç dokunmadan taşıttırmaktır. Evden eve taşımacılık anlayışımız tüm eşyalarınızı ambalajlayarak işimize başlamaktayız. Ambalajlama işlemi bittikten sonra bununla da kalmayıp tüm eşyalarınızı sigortalayarak taşıma işlemine başlarız. Ambalajlama ve sigortalama işlemini verdiğimiz değer ise diğer firmalara göre en üst seviye de olup, bu alan da öncülüğü elinde tutan firmamızdır.

Bir önceki yazımız olan Gebze Taşımacılık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir