Gebze Taşımacılık

Nakliye hizmetini müşterinin isteğine göre şekillendiren bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Taşımacılık sektöründe uzun yıllardır varlığından söz ettiren bir firma olarak bilinmekteyiz. 1987 yılından bu yana Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak üstün başarı göstermiş ve saygınlığını koruyan firma olarak rakipleri karşısında lider konumda olup Taşımacılık sektöründe yine inci olarak görülmektedir.
Bir aile düşünün yeni bir ev almış olan ya da evini yenilemek isteyen, bütün eşyaları yeni ve taşınma esnasında kırılmasından, çizilmesinden dolayı ürkek davranan. Buradaki bu korkuyu yenebilmek için Seyidoğlu Nakliyat gibi uzman ekip kadrosuna sahip bu firmayla iletişime geçmek bir telefon kadar uzağınızda. Eşyalarınız sizin için ne kadar değerliyse biz çalışanlarımız için de o kadar değerlidir. İşte bu sebeple taşımacılık sektöründe lider konumda olmamız işinizi işimiz olarak görerek tutumlu, disiplinli ve düzenli bir şekilde siz elinizi bile sürmeden biz halletmekteyiz.Gebze Evden Eve Nakliyat firması olarak en güzel hizmeti verebilmek adına önceden uzman personellerimiz evinize gelerek ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir. İş yoğunluğu ne olursa olsun size verdiği tarihte sizinle anlaştığı saatte sizi ziyaret ederek önceden iş planı yaparak işi şekillendirir ve fiyat konusunda da anlaşılması halinde profesyonel ekibimiz ile uzman kadromuz ve geniş araç filomuzdan sizin eşyalarınızın durumuna göre büyük ya da küçük araçlarımızla kapınıza dayanarak eşyalarınızı tek tek, tane tane taşıyarak zarar vermeden işimizi bitirmekteyiz.
Kesinlikle eşyalarınızı ve evinizin konumunu görmeden kabataslak fiyat vermediğimizin altını çizmek isteriz. Ücretsiz ekspertiz anlayışımız sayesinde personelimiz işi bilen, alanında uzun yıllar çalışmış, eşyanın boyutunu, evin ölçüsünü, eşyanın boyutunu, kaç personel ile kısa sürede bitirebileceğini anında hesap ederek size net bir bilgi sunmaktadır. Bu konu çok önemli olup aynı zamanda bu işi profesyonelce yapabilen tek firma Seyidoğlu Nakliyat olarak bilinmelidir. Aynı şekilde taşıma esnasında elektronik eşyalarınızın sökülmesi ve taşınması, mobilyalarınızın sökülmesi ve taşınması bünyemizde bulundurduğumuz elektrik – elektronik teknisyenler ve mobilya ustaları olan marangozlar ile yapılmaktadır.Gebze Taşımacılık için tek yapmanız gereken iletişim bölümümüzden bize ulaşmanız ve detayları görüşmenizdir.

Sunduğumuz Hizmetler

 

Seyidoğlu evden eve nakliyat firmamız Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.Gebze merkezli kurulmuş olan firmamız 1987 yılından beri evden eve nakliyat hizmeti sunarak adından aldığı referanslar ve siz değerli müşterilerimize verdiği kusursuz hizmetlerle söz ettirmektedir.Kocaeli ilinde 28 senelik parlak bir geçmişi bulunan firmamız 2005 yılından beri yurdumuzun her köşesine nakliyat hizmeti vererek kurumsal anlamda da büyük hizmetler sunmaktadır.seyidoğlu nakliyat
Gebze ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti’nin zor ve meşakatli teferruatı yüksek olduğunu bilen siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesi sizlerin daha iyi bir nakliyat hizmeti almanız için önemlidir.Ev,Ofis,Villa,Hastane,Okul,Fabrika,Antika Eşya Taşıması,Çelik Kasa ve Piyano Taşıması alanında kendini geliştiren firmamız ev eşyası depolama konusunda da lüx hizmetler sunmaktadır.Her müşterimizin eşyasına göre odalar barındıran depomuz 24 saat güvenlikli ve kameralı sistemle korunmaktadır.Koku,nem ve rutubete karşı korunaklı olan depolarımız da eşyanızı barındırmak istiyorsanız hemen gebze evden eve nakliyat firmamızı arayarak ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın.Expertiz personelimizin yaptığı tespite müteakip taşımanız için bütün şartlar firmamız tarafından elverişli hale getirilmektedir.

Taşıma Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar ve Kolay Taşınma Yöntemleri

Taşıma Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar ve Kolay Taşınma Yöntemleri
Şüphesiz taşınma sırasında dikkat edilecek birçok husus söz konusudur. Taşınacak insanlar genelde taşınma işini gözlerinde çok büyütürler. Evet, gerçekten de taşınmak o kadar kolay bir iş değildir ve bizlere de haliyle zor bir durum olarak gözükmektedir. Ancak taşınma sırasında bizlere birçok kolaylık sunarak evimizi, işyerimizi kolaylıkla taşımamızı sağlayan Gebze evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır. Gebze evden eve nakliyat firmaları taşınma sırasında sizlerin bu zorlu taşınma yolculuğunda yanında bulunacaktır.  Sizlere her türlü kolay imkânı sağlayacak taşınma sırasında profesyonel ekibiyle birlikte evinizin veya işyerinizin eşyaları kolaylıkla taşıyacaktır. Eşyalarınızı taşıma sırasında güven de hissettiren Gebze evden eve nakliyat firmasına ulaşmak için internetten yardım alıp en güvenilir firmayı bulabilirsiniz. Bu makalede sizlere asıl olarak nasıl kolay yoldan taşınıp taşınırken nelere dikkat etmelisiniz bunu açıklayacağız. Taşınırken bazı insanlar evlerini kendi taşımak ister böylece maddi açıdan belli bir kayıp yaşamadan kolayca taşınabileceklerini düşünürler. Ancak bu iş onlara birçok yönden sorun oluşturacaktır. Taşınma sırasında doğacak kazalar başkalarında alacağınız yardımlar uzun süreli bir taşınma süresi ve daha birçok neden yüzünden belki evlerini kendilerinin taşıyacağına pişman olacaklardır. Hem bunun gibi birçok sorun yaşamak manevi kayıplara da yol açabilmektedir. Evlerinde ki önemli eşyaları taşırken nakliyat şirketlerinin profesyonel ekibi gibi eşyaları yeterince güvenilir bir şekilde taşımayacaklardır. Taşıma sırasında düşürme, zedeleme hasarları gibi çeşitli hasarlardan dolayı da hem manevi hem de maddi kayıp yaşamak kaçınılmaz bile değildir. Bunun gibi tüm sorunların sizlere bu türlü maddi ve manevi kayıplar vermemesi için profesyonel ekibiyle birçok faaliyette bulunmuş Gebze evden eve nakliyat firması mevcuttur. Sizlere hiçbir şekilde sorun oluşturmadan işini kolaylıkla halletmenizi sağlayan firmalar sizlere birçok kolay taşıma yöntemi sunuyor. Şimdi taşınma sırasında dikkat edilecek hususlardan ve kolay taşınmak için sizlere birkaç ipucu vererek makalemize devam edelim.
Taşıma Sırasında Dikkat Edilecek Hususlar ve Kolay Taşınma Yöntemleri?
Öncelikle sizlere ne kadar tavsiyede de bulunsak sizler nakliyat firması ile taşınmış bir arkadaş ve akrabadan işin gelişim sürecine dair bilgiler alabilirsiniz. İlk işiniz bu olabilir.
Eşyalarınızı sınıflandırınız yani aynı amaca hizmet eden eşyaları ayırınız sizlere taşınırken kolaylık sağlayacaktır.
Nakliyat firmasındaki elemanlara işe başlamadan hangi eşyanın daha önemli olduğunu belirtiniz.
Gebze evden eve nakliyat firmasındaki elemanların işlerini kolaylaştırmak için taşınacak evin temiz olmasına özen gösteriniz. Onların rahat bir ortamda çalışmasına zemin hazırlamak amacıyla bu hususa dikkat edin.
Aynı şekilde nakliyat sağlanacak diğer evinde daha önceden boya, badana işlerinin bitmiş olmasına dikkat edin.
Taşıma sırasında Gebze evden eve nakliyat firmasının taşıma ekibi profesyonel paketleme işleme yapacaktır. Nakliyat işlemi tamamladıktan sonra geriye kalan artık paket, kâğıt, gazete vs. malzemeleri geri dönüşüme atabilirsiniz.

Gebze Ev Eşyası Depolama Ve Nakliyat

Gebze Ev Eşyası Depolama Ve Nakliyat

Depo kelime olarak birden çok anlama sahiptir. Bunlar; korumak, saklamak ya da gerektiğinde kullanmak için bir şeyin konulduğu yer, bir malın toptan satıldığı yer ve çokça bulunduğu yer, belirli noktalardan gelen ürünlerin teslim alınıp, belirli bir süre korunup, belirli nokta/noktalara gönderilmek üzere hazırlandığı, açık veya kapalı olan, güvenirliği olan alan ve ordu mallarının saklandığı ve bakımlarının yapıldığı yerdir.

Depo daha birkaç yıl öncesine kadar, sadece koli, paket ve ürünlerin istiflendiği yer olarak bilinirken; bu gün geldiğimiz noktada işletmelerde rekabet avantajı yaratma konusunda yeni bir araç olarak değerlendirilmektedir. Bu sebeple depo taşınılma konusunda çok dikkat edilmelidir.

Depo taşıma hizmeti Türkiye’de evden eve nakliye hizmetine göre daha az yapılmaktadır. Depo taşıma işleminde de dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Bunlar; işinde profesyonel, işinin ehli hata yapmayacak kişilerin seçilmesine dikkat edilmesi, gönderilecek aracın içinin kırılabilecek ve hassas eşyalara uygun olması, gönderilecek olan malzemelerin daha önce kullanılmamış sıfır malzemeler kullanılması, çalışacak elemanların başında onları düzene sokacak bir eleman başı olması ve bu hizmetlerin sigorta kapsamında güvenli bir şekilde yapılmasıdır.

Depo taşıma konusunda yaşanılan en büyük problemlerden birisinin işin dikkatsiz kişiler ve zamana dikkat etmeyen kişiler tarafından yapılmasıdır. Bu sebeple çalışacağınız firma olarak iyi ve güvenilir bir firmayı seçmeniz hem zaman açısından hem de maddi açıdan sizin için çok daha iyi olacaktır.

İşyeri ve DepoTaşımacılık ve NakliyatHizmeti

İŞYERİ VE DEPO TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT HİZMETİ

İşyeri 213 sayılı Vergi Usul Kanunu’nda ve 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası kurumunda geçen, işlerin yapıldığı yerdir.
Bir şirkette en zorluk yaşanan anlardan birisi de iş yeri taşımasıdır. Bu işyeri taşıma süreci herkes için zor ve meşakkatli geçer. İş yeri taşıma ise uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Uzmanlık konusunda yıllarca hizmet vermiş Gebze evden eve nakliyat firmaları işyerinizi de bu noktada kolaylıkla taşıyacaktır. İşyeri taşıma işlemi ne kadar çabuk ve sorunsuz bir şekilde yapılırsa iş ve bütçe kaybı da o kadar az olacaktır. İş yeri taşıma alanında uzman personel ile taşınacak olan makine, fotokopi makinesi ve çelik kasa gibi iş yeri eşyaları titizlikle taşınmalıdır. Ayrıca taşıma sırasında hiçbir şey gözden kaçırılmamalıdır.

İş yeri taşıma konusunda en önemli olan şey iyi bir firma seçmektir. Çünkü taşıma konusunda en sık karşılaşılan problemlerden birisi de işin aksaması ve taşıma hizmetinin mesai saatleri içerisinde yetişmemesidir. İş yeri taşıma hizmetleri, daha dikkatli ve titizlikle yapılması gereken bir hizmettir. İş yeri taşınmasında dikkat edilecek hususlar vardır. Bunlar; elemanların toplama elemanlar değil, profesyonel, işinin ehli elemanlar olmasına dikkat edilmesi, gönderilecek aracın içerisinin komple mobilya ile kaplı olması, (mobilya türü eşyalarınızın zarar görmemesi için), gönderilecek olan malzemelerin daha önce kullanılmamış sıfır malzemeler olması, gelen elemanların başında bulunacak bir ekip başı olması ve tüm bu hizmetlerin sigorta kapsamında ve güvencesinde yapılmasıdır. Kullanacağınız firmanın taşımacılık işlemlerindeki hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olmalıdır. Eğer sizde taşıma işlemi yaptıracaksanız, en güvenilir, işini iyi ve çabuk bir şekilde yapan Gebze evden eve nakliyat ve iş yeri ofis tarzı iş yerleri taşımacılığı yapan şirketimizle iletişime geçebilirisiniz.

 

Mobilya ve Beyaz Eşya Taşıma nasıl yapılır ?

Mobilya Ve Beyaz Eşya Taşıma Nasıl Taşınır?
Beyaz ve mobilya eşya taşıma sürecinin en dikkatli olunması gereken adımlarından biridir. Beyaz eşyalar diğer eşyalara göre daha hassas bir yapıdadır. Bundan dolayı beyaz eşya taşırken daha dikkatli olunması gerekmektedir. Beyaz eşya mutlaka işi bilen kişiler tarafından taşınması gerekmektedir. Aksi takdir de maddi kayıplar meydana gelebilmektedir. Bütün bunlar aynı şekilde mobilya içinde geçerlidir. Mobilya ve beyaz eşya taşımak gerçekten profesyonellik isteyen bir iştir. Tüm bu sebepler yüzünden mobilya ve beyaz eşyalar kesinlikle uzman kişiler tarafından taşınmalıdır. Bu konuda uzman kişiler tabii ki evden eve nakliyat firmalarıdır. Evden eve firmaları beyaz eşyaları ve mobilyaları profesyonel şekilde kamyona yüklemeden sarar ve paketlemesini gerçekleştirir. Paketleme ve sarma işleminin amacı ise kamyonda taşınma sırasında herhangi bir salınım sırasında zarar görmesini engellemek amaçlıdır. Bu sayede eşyalarını gideceği adrese sapasağlam ulaşır. Bazı firmalara paketleme sırasında ek ücret talep edebilmektedir. Bazı firmalar ise her şey dâhil şeklinde ödeme almaktadır. Tabii ki her şey dâhil fiyatta genel olarak paketleme fiyatı da üstüne konularak hesaplanabilmektedir. Ancak sizlere tavsiyemiz hiçbir şekilde paketlemeye para ödememek için bu konuda vurdumduymaz davranmayınız. Sebebi ise beyaz eşya ve mobilyalarınızın güvenilir bir şekilde varacağı adrese ulaşmasıdır. Para ödememek için yapılan bu tür hareketler hem maddi hem manevi kayıpları da beraberinde getirmektedir. Bu konuyu diğer makalelerimizde de sizlere açıklamıştık sizler kesinlikle nakliyat firması ile taşınma yolunu seçin. Gebze evden eve nakliyat firmamız sizler için bu profesyonel hizmeti kolaylıkla sağlamaktadır. Firmamız bütün beyaz eşya ve mobilyalarınızı taşırken paketleme ve sarma işlemlerini kusursuz olarak yapmakta olup uygun fiyatlara sizlere nakliyat yapma imkânı sunuyor.mobilya taşıma

Mobilya ve Beyaz Eşya Taşınmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler?
Öncelikle iyi bir Gebze evden eve nakliyat firmasından yardım almanız gerekmektedir. Nakliyat firması ayırdığınız eşyaları paketlemeye başlayacaktır. Beyaz eşya taşınırken örneğin buzdolabı içinde eşya olmamasına özen gösterin. Beyaz eşyalarınızın fişlerini bir gün öncesinden çekin eşyalar içinde herhangi bir eşyanızın kalmamasına oldukça özen gösterin. Paketlemelerin ardından eşyalarınız Gebze evden eve nakliyat firmamızın aracına yüklenerek gideceği adrese sorunsuz ulaşacaktır. Peki, sizler herhangi bir zarar konusunda ne yapacaksınız. Olmaz değil beyaz eşyalar ve mobilyalar şans eseri taşıma sonrasında sıkıntı çıkarmaktadır. Sizler böyle sıkıntılarda mağdur olmamanız için anlaşma öncesinde sözleşme yapmanız gerekmektedir. Sözleşme gereği herhangi bir sıkıntı olursa Gebze evden eve nakliyat firmamız sizler için gerekli konuda yardımcı olup kesinlikle mağdur bırakmaz. Beyaz eşya ve mobilya taşımak için dikkat edilmesi gereken noktalar bu kadar. Gebze evden eve nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarıyla siz değerli müşterilerini bekliyor. Profesyonel hizmet güvenilir kalite ile Gebze’de hizmet vermekten gurur duyuyoruz.