Gebze de ev taşıma

-Kocaeli ili’nin sanayii kaynağı olan gebze ilçesin de evden eve nakliyat nasıl yapılır.

-Korsan firmaları nasıl tespit ederiz ?

-Hangi firmalar evden eve nakliyat hizmetini kusursuz veriyor ?

– Evden eve nakliyat nasıl yapılır ? gebze evden eve nakliyat firmamızın evden eve nakliyat hizmetini nasıl verdiği konusunda sizi bilgilendiriyoruz.Öncelikle sağlıklı bir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız kesinlikle ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın.çünkü expertiz personelimizin yaptığı tespit sonucunda hiçbir sorun yaşamıyorsunuz.

-Eşyalarınızı taşımaya gelecek aracın eşyanızı alabilecek kapasite de olup olmadığını mutlaka öğrenin.

-Nasıl öğreneceksiniz ki ?

-öncelikle gözünüze nasıl göründüğü önemlidir.Firmayla fiyat konusunda anlaşırken mutlaka büyük araç isteyin.Gelen personele aracın eşyayı alıp almadığını mutlaka sorun ve eşyayı almasa dahi eşyanın tamamını taşımadan ödeme yapmayacağınıza dair teyitte bulunun.

-Korsan firmaları nasıl tespit edersiniz ?

Bir firma’nın korsan olup olmadığını kullandığı malzeme’nin eksikliğinden,gönderdiği personelin acemi ve yabancı uyruklu olmasından anlarsınız.Tabii bunlar yeterli değil korsan olup olmadığını anlamak için,biraz da güven gereklidir,ayrıca bu firmaların k1 ve k3 yetki belgesi diye adlandırdığımız ve sadece kurumsal firmalarda bulunan nakliyecilik belgelerine sahip olup olmadıklarını öğrendikkten sonra korsan olup olmadıklarını da anlarsınız.

-Hangi evden eve nakliyat firmaları kusursuz hizmet veriyor ?

-müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar (muhtemelen bunu bütün firmalar telefon görüşmesi sırasında size söyleyecektir 🙂 )

-Yerli eleman çalıştıran firmalar

-her türlü aracı filosunda bulunduran firmalar

-mobilya ve beyaz eşya montajını kurumsal yapan firmalar

-ücretsiz expertiz hizmetini söz verdiği saatte gerçekleştiren firmalar

-Ve son olarak k1 ve k3 yetki belgesine sahip olan firmalar kurumsal olarak kusursuz evden eve nakliyat hizmetini sağlayan firmalardır.

Firmamız gebze evden eve nakliyat olarak yıllardır sektörün öncüleri arasında yer almayı başarmıştır.

 

Gebze eşya depolama

evden eve nakliyat paketleme

 

 

Evden eve nakliyat sektörünün önem verilen bir diğer kolu olan eşya depolama hizmetini kusursuz olarak size  sunabilmek için güvenlikli,kameralı,koku,nem,haşere,yağmur ve selden uzak olması yanı sıra gebze evden eve nakliyat firmamızın güvencesi altında sigortalı bir şekilde eşyalarınız güvenle depolanmaktadır.

Gebze evden eve nakliyat ve depolama firmamız 1000 m²  depolarını sizin için 3-5-7-9 m² odalar olarak ayırmış olup eşyanızı depomuza yerleştirdiğiniz andan itibaren anahtarı tarafınıza iade edilerek dış güvenliği bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

gebze evden eve nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Düşük fiyat avantajıyla her bütçeye hitap eden depolama hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız firmamızla yapacağınız telefon görüşmesine müteakip göndereceğimiz expertiz elemanımızla sözleşme yaparak taşıma gününüzü belirleyin.

Gebze evden eve nakliyat depolama firmamız alanında uzmandır.Referansları yüksek olan firmamızın size ucuz fiyata verdiği ultra lüx hizmetlerimizle ilgili fiyatlarımız aşağıda ki gibidir.

1 + 1  :   200 tl

2 + 1  :  300 tl

3 + 1 :   350 tl

4 + 1 :  ve üzeri eşyalarınız 450 tl’ye depolanmaktadır.

Depolama ve evden eve nakliyat hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçin,size bir telefon kadar yakınız.

Gebze Evden Eve

Taşıma esnasında oluşabilecek zararları minimize etmeyi kendine hedef addeden personellerimiz, doğabilecek bir zararında önüne geçmek için şirketimiz taşıma akdi gerçekleşmeden eşyanızın değeri üzerinden taşımaya ve kazalara karşı sigorta yaptırmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Araç Filomuz Ev ve ofis taşımacılığı ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde şirketimizin Marmara Bölge Müdürlüğü bünyesinde 45 değişik tonjda kapalı kasa polyester ve çelik kasalı araçlarımız mevcuttur. Ege Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde 30 farklı tonajda kapalı kasa araçlarımız bulunmaktadır.

evden eve nakliyat gebze

evden eve nakliyat gebze

Gebze Evden Eve Nakliyat  Akdeniz Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde 15 farklı tonajlarda araç filomuz mevcuttur. Gebze Evden Eve Nakliyat Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğümüz olan Kars İlimizde 50 civarında farklı tonajlara sahip şehirler arası taşımacılık için özel kapalı kasalara sahip tırlarımız mevcuttur.

Depolama, Seyidoğlu Nakliyat olarak taşımacılık işlemlerinde eşyanızın nakil işlemlerinin bitmesine müteakiben’de depolama hizmetini sunmaktayız. istanbul Anadolu ve Avrupa,Ankara,Kocaeli,Bursa,İzmir,Antalya, ve Adana’da bulunan ev ve ofis eşyası depolarımız bulunmaktadır.

Gebze Evden Eve Nakliyat Depolarımız lojistik amacı için tasarlandığından her hangi bir su baskını,sel,rutubet ve doğal afetlere karşı korunaklı ve merkezli bir şekilde denetim halindedirler. Bütün depolarımızın zorunlu deprem sigortası Dask ve özel şartnamelere haiz sigorta güvenceleri mevcuttur.

Bütün İllerde bulunan depolarımızın güvenliğinden sorumlu olan; şirketimizin kendi bünyesinde istihdam ettiği 5188 Sayılı yasaya uygun şekilde silahlı özel güvenlik görevlileri yer almaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat

Çağımızın modern şartları ile uyum halinde olan firmamız, 1987 yılında aile büyüğümüz olan Ali RIFKI SEYİDOĞLU tarafından Kocaeli ilimizde kurulmuştur. İlk kuruluş yıllarında Anadolu’dan İstanbul’a göçün yoğun olduğu zamanlarda da çağın isteklerini karşılayacak teknoloji ve araç gereçlerle başlamış olduğumuz uzun soluklu bu yolda siz değerli müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamaya devam ediyoruz.gebze nakliyat

gebze evden eve nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Taşımacılık sektörünün öncü firmaları arasında yer alan şirketimiz günden güne büyümeye devam ediyor. Modern çağa uyum halinde çalışan şirket politikamız gün geçtikçe taşımacılık faaliyetleri hakkında Avrupa normlarına uygun bir şekilde Asansörlü taşımacılık faaliyetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. gebze evden eve nakliyat, darıca evden eve nakliyat

Darıca evden eve Nakliyat olarak 1987 Yılından beri Kocaeli merkezli olarak evden eve nakliyat sektöründe kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktayız. 2005 Yılında şirketimizin almış olduğu karar ile yurt genelinde şehir içi ve şehirler arası olmak üzere; Türkiyenin geneline kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Evlerini ve işyerlerini taşıyacak olan fertlerin öncelikli olarak dikkat etmesi gereken bazı hususlara gebze evden eve Nakliyat olarak değinmek istiyoruz. Günümüzün modern şartları baz alındığında ev ve iş yeri taşımacılığı günden güne artmaktadır, dolayısı ile bir çok birey sektörün içerisine kümelenmiş korsan firmalardan alınan fiyat politikalarından dolayı maddi ve manevi mağduriyetler yaşamaktadırlar.

gebze evden eve nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Ev ve iş yerlerinizin mevcut durumları stabil kalacak şekilde, eşyalarınız yerlerinden alınıp, aynı düzende tertipli bir koordinasyon ile eşyanıza zarar gelmeyecek şekilde ivedilikle yeni ikametgah adreslerinize profesyonel personellerimiz tarafından nakil işleri gerçekleşmektedir.

 

 

 

Derince Evden Eve Nakliyat

Seyidoğlu evden eve nakliyat hizmetleri Kocaeli gebze merkezli kurulmuş olup 1987 yılından beri hizmet sektörünün önde gelen nakliyat firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Derince evden eve nakliyat firması olarak başarılarına başarı katmaya devam eden firmamız siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı başararak kurumsallaşmayı ilke haline getirmiştir.

derince evden eve nakliyat sektöründe sık karşılaşamayacağınız kadar az olan kurumsal nakliyat firmalarını aramaktan vazgeçin doğru adrestesiniz.

Seyidoğlu gebze evden eve nakliyat firmasını korsan firmalardan ayıran profesyonel ekip,geniş hizmet anlayışı,müşteri memnuniyeti ve refarans yoğunluğunun arttırdığı başarılarıyla hizmet vermekteyiz.

Gbeze evden eve nakliyat firmamızı arayın seçkinlerin arasında yer alın.

Mutlukent evden eve nakliyat hizmetleri

evden-eve-nakliyatSeyidoğlu nakliyat firması uzun yıllardır süregelmiş firması ile birlikte çalışmalarını ve en iyi bildiği iş olan nakliye ve nakliyat konularında oldukça başarılı işler gerçekleştirmektedir. Sizde nakliye ile ilgili konularda uğrayabilir ve çağrı merkezi numaralarından da arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Mutlukent evden eve nakliyat özen isteyen ve dikkatli olunması gereken bir iş olmasından dolayı bizde bu işi en iyi bilen firmalardan biri olarak mutlukent nakliyat firmasına nakliyat ile ilgili her türlü konuda arayabilir ve yardım alabilirsiniz.Mutlukent evden eve nakliyat firmamız konumu ve yıllardır mutlukentte yaptığı taşımalarıyla kendini ön planda tutmayı başarmıştır.rakamsal olarak yaptığımız taşımaları baz alırsak bir ay içinde 45 üzeri ev taşımaktayız mutlukentte.Müşteri memnuniyetli yaptığımız bu taşımalar referans ve başarılarımızı ikiye katlamaya devam etmemizi sağlamaktadır.
Ürünlerinizin başına hiçbir zarar gelmeden oldukça hassas davranan personellerimiz mutlukent evden eve nakliyat olarak sizlerle çalışmaktan dolayı gurur duymakta ve müşterilerine her zaman içinde yeni birini eklemektedir. Nakliyat konusu hassas bir konu dolayısı ile hiç düşünmenize gerek yok endişelerinizi bir kenara bırakın.Mutlukent evden eve nakliyat firmasıyla taşınmak,ücretsiz expertiz hizmetinden yararlanmak,bilgi almak,eşya depolamak,parça eşya taşıması yaptırmak,antika eşya taşıması yaptırmak,çelik kasa ve piyano taşıtmak ve bunun yanı sıra bir evden eve nakliyat firmasının verdiği bütün hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız mutlukent evden eve nakliyat firmamızı aramanız yeterlidir.

Gebze Evden Eve Nakliye

gebze evden eve nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Seyidoğlu Nakliyat  gebze evden eve nakliyat olarak 1987 Yılından beri İstanbul ve Kocaeli Gebze merkezli olarak evden eve nakliyat sektöründe kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. 2005 Yılında şirketimizin almış olduğu karar ile yurt genelinde şehir içi ve şehirler arası olmak üzere; Türkiyenin geneline kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Evlerini ve işyerlerini taşıyacak olan fertlerin öncelikli olarak dikkat etmesi gereken bazı hususlara gebze evden eve nakliyat olarak değinmek istiyoruz.

gebze evden eve nakliyat

gebze evden eve nakliyat

Günümüzün modern şartları baz alındığında ev ve iş yeri taşımacılığı günden güne artmaktadır, dolayısı ile bir çok birey sektörün içerisine kümelenmiş korsan firmalardan alınan fiyat politikalarından dolayı maddi ve manevi mağduriyetler yaşamaktadırlar.Gebze evden eve nakliyat Bu tür mağduriyetlerin önüne geçilmesi için evinizi ve iş yerinizi taşıttırma’ya karar vermeden önce, evden eve nakliyat sektöründe kurumsal olarak hizmet eden firmaları tercih etmenizi ve mağduriyet yaşamamanızı tavsiye ederiz.Gebze evden eve nakliyat olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin koşulsuz olarak memnuniyetidir. Evden eve nakliyat sektörü içerisinde yılların bilgi ve birikimine sahip olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin referans ve tavsiyeleri sayesinde günümüze kadar ulaştırmıştır. Daha ileri hedeflerde buluşmak ümidi ve dileği ile…

gebze evden eve nakliyat,gebze evden eve nakliye

Evden Eve Nakliyat Gebze

EVDEN EVE NAKLİYAT GEBZE

Gebze evden eve nakliyat firmasıyla tanışma fırsatını yakalayın 0262 654 01 35

Gebze’nin de içinde bulunduğu, Bitinya bölgesinin bilinen en eski tarihi, MÖ XII. yüzyıla kadar dayanır. Asya ileAvrupa kıtaları arasındaki en önemli geçit yeri olan  ya birçok ulusun yurdu ya da gelip geçtikleri, uygarlıklarından izler

Bilinen ilk ulus göçünü de MÖ 12. yüzyılın başlarında yapmıştır. yoluyla Yarımada’ya gelen Frigler, buradan Anadolu’ya dağılmışlardır.

GEBZE EVDEN EVE NAKLİYAT AMBALAJ MALZEMELERİ

evden eve nakliyat gebze

Bugün Gebze’nin olduğu yerde, MÖ 281-MÖ yıllarında Kral I. Nicomedes’in egemenliğindeki Bitinya Krallığı dönemindeki Dakibyza ve Libyssa adında yerleşmeler vardı. Bu yerleşim alanlarının araştırmalara konu olmasının en önemli nedeni ise, ünlü Kartacalı komutan Hannibal’ın krallık döneminde burada yerleşmiş olmasıdır. Hannibal, Zama Savaşı’ndaki yenilgisinden sonra ülkesinde itibar görmemiş ve Bitinya Krallığı´na iltica etmek zorunda kalmıştır.Hannibal’ın mezarı Gebze TÜBİTAK Yerleşkesi içerisinde bulunmaktadır.

 

1 2