Araçlarımız

Evden Eve Nakliyat Araçlarımız

Kocaeli evden eve nakliyat araçlarımız logolu ve logusuz araçlarımız mevcuttur araçlarımız 5 metre, 6metre 7 metre 8 metre 9 metre ve tır bulunmaktadır gebze evden eve nakliyat araçlarımız evden eve nakliyat sistemine göre hazırlanmıştır.
Araçların aldığı ev
5 metre alabileçeği eşyalar 1+1 eşyadır

6 metre alabileçeği eşya 2+1 eşyadır

7 metre alabileçeği eşya 3+1 eşyadır

8 metrenin alabileçeği eşya 4+1 eşyadır

9 metre ise dublex ve villa tür eşya taşımalar için gerekmektedir

Derince Evden Eve Nakliyat

Derince Evden Eve Nakliyat Hizmetleri
Firmamız bu alanda siz değerli müşterilerimize 1990 yılından beri hizmet vermektedir.Derince evden eve nakliyat sektöründe müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur.Bizim için karşılıksız müşteri memnuniyeti bir ön koşuldur. Eşyalarınızı büyük bir özenle paketler ve araçlarımıza yükleriz. Taşımacılık için doğru çözümlerle tanışın. Eşyalarınız evinizden çıkarılırken gösterilen özen yerleştirirken de aynı şekilde olmalıdır. Araçlarımıza yüklediğimiz tüm eşyalarımız aynı şekilde yeni evinize yerleştirilir ve müşterimize teslim edilir

Derince evden eve nakliyat firmamız 7/24 ulaşabileceğiniz telefonlarımızla sizlere kusursuz bir taşınma garantisi vermektedir..

Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti anlayışı ve sahip olduğumuz iş disiplini ve felsefesi memnun müşteri sayımızı günden güne artırmaktadır.

Çalışma ve Güvenlik esasları, kullandığımız malzemeler, ambalajlama, yükleme, indirme işlemlerini nasıl gerçekleştirdiğimizi görecek ve bizden taşımamızı istediğiniz eşyanın her parçasını büyük bir özen ve dikkat gösterildiğini göreceksiniz.

PROFOSYONEL KALİTELİ TAŞIMACILIK

Müşterilerin belki de evden eve nakliye hizmeti alırken en önce dikkat ettiği husustur nakliyat fiyatları. Bu öncelik çoğu zaman yanılgıya düşürüp ziyanlar oluştursa da öncelik sırasını kaybetmez hiç bir vakit.